NAJWIĘKSZA W HISTORII AKCJA PROMOCYJNA PAWŁA DANIELEWSKIEGO

Raz do roku ma miejsce krótka akcja, w ramach której przez kilka dni udostępniam na specjalnych warunkach moje najlepsze i najskuteczniejsze rozwiązania po to, abyś mógł szybko wygenerować rekordowe wyniki sprzedażowe.

Ponieważ ta akcja trwa właśnie TERAZ i każdego dnia udostępnianych jest tylko 10 pakietów. Obejrzyj poniższe wideo, a następnie odbierz dostęp do rozwiązania, które udostępniłem na jego końcu. 

Jeśli chcesz przeczytać o szczegółach, kliknij poniższy przycisk:

A jeśli znasz szczegóły i chcesz od razu przejść do aktywacji, kliknij tutaj

Zanim sie zapiszesz, obejrzyj ponizsze wideo:

Dziękuję Ci

Na wstępie dziękuję Ci za to, że zainteresowałeś się tym opisem, kliknąłeś i wszedłeś na tę stronę. Oznacza to, że jesteś osobą, która prawdopodobnie chciałaby zbudować lub znacznie poprawić wyniki prowadzonego biznesu w Internecie.

Za chwilę udostępnię Ci na tej stronie rozwiązania, które prawidłowo wdrożone, potrafią już od pierwszego dnia, momentalnie generować dodatkowe dziesiątki, a nawet setki tysięcy złotych powodując przy tym lawinę zamówień i zleceń.

Jeśli to jest to, czego chcesz dla siebie, dla swojej firmy lub dla prowadzonych projektów w tych wyzywających czasach – czytaj dalej, bo jesteś w idealnym miejscu, o idealnej porze. Chcę jednak zacząć bardzo nietypowo.

Zacznijmy zagadką. Oto jej pierwsza część:

Popatrz na poniższy zrzut ekranu. Zrobiłem go po zalogowaniu do konta w systemie wystawiającym faktury InFakt, w jednej z moich spółek. Zapamiętaj kwotę 1.118.217 zł. Jak myślisz, co to jest? Za chwilę przejdziemy do rozwiązania.

Jeśli chcesz powiększyć, kliknij zdjęcie. Wybacz niewyraźne liczby, próbowałem kilkanaście razy zrobić te linie w takim „ładnym” amerykańskim stylu na ipadzie, ale to nie takie proste.

Spójrz teraz na drugi zrzut ekranu. To wyciąg tylko i wyłącznie większych sum (powyżej 40 tys.) również bezpośrednio z konta firmowego w mBanku. Oba wyciągi, górny i dolny są ze sobą połączone w szczególny sposób. Spróbuj odgadnąć w jaki. Za chwilę rozwiązanie zagadki. Kliknij zdjęcie poniżej, aby powiększyć.

W ramach ostatniej części zagadki chciałbym, abyś obejrzał teraz, to krótkie wideo i postarał się odpowiedzieć w jednym zdaniu: Co łączy wszystkie osoby wypowiadające się? co jest wspólnym mianownikiem tego wideo oraz wszystkich powyższych zrzutów ekranowych?

Kliknij poniżej, aby uruchomić wideo:

Rozwiązanie zagadki:

Powyższe zrzuty ekranu to przelewy z tytułu prowizji, czyli niewielka część, którą otrzymałem od końcowych wyników sprzedażowych, które pomogłem wygenerować klientom prowadząc kampanie marketingowe w Internecie.

Natomiast wspólnym mianownikiem tych wszystkich wyników jest fakt, że są to Klienci, którzy wykorzystali (i cyklicznie wykorzystują) MOJE ROZWIĄZANIA, METODY, STRATEGIE i NARZĘDZIA marketingowe, generując 6 i 7-cyfrowe rekordy sprzedażowe. Te same, które za chwilę Ci udostępnię.

Nie publikuję tych wyników, aby „chwalić się” bo nie uważam, aby było czym. Chcę pokazać Ci, że bez znaczenia, w jakiej branży działasz lub na jakim jesteś poziomie, jakie efekty już masz – jesteś w stanie generować znacznie większe wyniki wdrażając sprawdzone schematy i modele biznesowe w swoich projektach. Te wyniki to nie przypadek. To efekt powtarzalnego procesu, który zaaplikowałem bezpośrednio (lub dałem do zaaplikowania w formie know-how) swoim klientom. Jak? o tym za chwilę.

Niestety jest jeden mały duży problem ☹️

Otóż z treści licznych ankiet, całej masy emaili, komentarzy, które odbieram po każdej publikacji wyników jak powyższe, wynika, że ciekawi Was co dokładnie zrobił dany klient i chcielibyście spróbować powtórzyć te działania jednak pojawiają się problemy, które stanową olbrzymią barierę i wyzwania wśród Internautów próbujących zbudować dochodowy biznes (niestety często nie do przejścia). Sprawdź, które być może znasz:

Problem 1: Wyniki poniżej oczekiwań (delikatnie mówiąc)

Być może obejrzałeś inspirujące wideo z wynikiem i „chcesz więcej”, a może to zmiany rynkowe wymuszają na Tobie szybkie wygenerowanie dodatkowych wyników (np. często następuje tak drastyczny spadek przychodów, że musisz jak najszybciej szukać nowych metod pozyskania klientów)

Z drugiej strony nawet jeśli należysz do tej garstki przedsiębiorców, którym idzie całkiem dobrze zauważysz w pewnym momencie barierę „szklanego sufitu” i zauważysz, że w porównaniu do ubiegłych 12 miesięcy właściwie nie zrobiłeś większego progresu.

W dużym uproszczeniu oznacza to, że zatrzymujesz się na pewnym poziomie zarobków, zasięgów, wielkości społeczności i bardzo trudno przebić Ci ten „szklany sufit”, aby osiągnąć więcej.

Ponieważ nie wystarczy już tylko zwiększyć środki na reklamę (to zazwyczaj kończy się tylko zwiększonym rachunkiem za tę samą liczbę odwiedzających), a spędzanie coraz większej liczby godzin w pracy oprócz notorycznego BRAKU CZASU NA WSZYSTKO czasami przekłada się tylko na chwilową poprawę – zdajesz sobie sprawę, że potrzebujesz nowych metod, pomysłów i strategii, czyli aktualnych i dodatkowych rozwiązań nie tylko z automatyzacji czy skalowania, aby sprzedawać więcej i osiągać lepsze wyniki.

Problem 2: Brak wiedzy i czasu

Próbujesz swoich sił naśladując innych, ale widzisz, że nie idzie tak samo. Próbujesz ustawiać reklamy, ale kończy się na przepalonym budżecie i straconym czasie.

Zaczynasz szukać informacji, ale ilość materiałów jest tak duża, że odpuszczasz z braku czasu. Nawet jeśli spróbujesz na własną rękę wdrożyć coś nowego zauważasz, że materiały są tak nieuporządkowane, chaotyczne, że zrozumienie „co z czym, do czego, dlaczego i po co” zajmie tygodnie,  miesiące, a może nawet lata. Nie masz tyle czasu.

W tym miejscu już na starcie uświadamiasz sobie, że tak naprawdę nie wiesz od czego zacząć i jak to zrobić, czyli brak Ci aktualnej wiedzy, pomysłów i planu na skuteczną strategię marketingową Twojego projektu.

Problem 3: Frustrujące bariery techniczne

Znasz to prawda? idąc dalej wiesz, że trzeba postawić np. prostą stronę lub zintegrować płatności. Setki godzin spędzone na klikaniu w panelu, aby na końcu zobaczyć niezrozumiałe komunikaty i błędy systemowe.

Postanawiasz to zlecić. Najpierw jeden informatyk zawala terminy, później kolejny. Tłumaczysz to samo zlecenie kolejnemu. Po krótkim czasie okazuje się, że jedyne co się zgadzało to termin, ale faktury.

Kreatywność w unikaniu odpowiedzi na proste pytanie do wykonawcy „kiedy skończy” osiąga najwyższy poziom (generując przy Twoją maksymalną frustrację). Tutaj większość osób takich jak Ty poddaje się zostają z rozgrzebanym projektem i masą kosztów.

Problem 4: Reklama nie działa (budżet poszedł w błoto)

Jest! udało się! przebrnąłeś przez kwestie techniczne. Teraz zostaje już tylko przyjmować przelewy… niestety niekoniecznie. Masz już zrobioną prostą stronę, ofertę, na ogół to co trzeba, aby zacząć sprzedawać.

Szybko jednak zauważasz, że prawie nikt nie wchodzi na Twoje strony. Ponieważ reklama po znajomych nic nie daje, postanawiasz się reklamować metodami płatnymi. I tutaj moglibyśmy uruchomić piosenkę „znowu w życiu mi nie wyszło”.

Zwykle podejście do reklamy np. na Facebooku bez wiedzy i doświadczenia kończy się w najlepszym przypadku przepaleniem kilkuset czy kilku tysięcy złotych i stwierdzeniem „reklama na Facebooku nie działa„, a przecież widzisz tam reklamy codziennie.

Problem 5: Frustracja, brak czasu, wyniki poniżej oczekiwań

Jest! udało się! przebrnąłeś przez kwestie techniczne. Teraz zostaje już tylko przyjmować przelewy… niestety niekoniecznie. Masz już zrobioną prostą stronę, ofertę, na ogół to co trzeba, aby zacząć sprzedawać.

Szybko jednak zauważasz, że prawie nikt nie wchodzi na Twoje strony. Ponieważ reklama po znajomych nic nie daje, postanawiasz się reklamować metodami płatnymi. I tutaj moglibyśmy uruchomić piosenkę „znowu w życiu mi nie wyszło”.

Zwykle podejście do reklamy np. na Facebooku bez wiedzy i doświadczenia kończy się w najlepszym przypadku przepaleniem kilkuset czy kilku tysięcy złotych i stwierdzeniem „reklama na Facebooku nie działa„, a przecież widzisz tam reklamy konkurencji codziennie. Skoro u nich działa, a u Ciebie warto zgodzisz się z pewnością ze mną, że sama reklama działa, warto więc zmienić sposób działania, aby osiągać lepsze efekty.

Zapytasz się skąd to znam te wszystkie problemy? Ponieważ sam ich doświadczyłem!
Znam dokładnie te wyznania i wiem jak się czujesz!
Kiedyś byłem w takim miejscu jak Ty!

Znalazłem jednak rozwiązania, które diametralnie odmieniło skuteczność moich działań (i wyniki moich Klientów), a które za chwilę Ci udostępnię.

Dlaczego to zrobię? Ponieważ chcę, abyś mógł w możliwie jak najkrótszym czasie nagrać z Tobą takie oto wideo:

Jak bardzo chciałbyś doświadczyć takich
wyników jak powyżej?

Czytaj dalej, a udostępnię Ci za chwilę te same rozwiązania, z których korzystali wypowiadający się klienci.

Co konkretnie wdrożyli klienci z powyższych wideo i co Ty możesz zrobić, aby jak najszybciej poprawić swoje wyniki i tym samym sprawić, aby ten rok był NAJLEPSZYM, POD WZGLĘDEM FINANSÓW w całym TWOIM życiu?

Każdy ze wspomnianych klientów wdrożył 5 moich, fundamentalnych rozwiązań. Te same rozwiązania powinieneś wdrożyć u siebie jeśli chcesz osiągać podobne lub wyższe wyniki. Są to:

 1) Sprawdzona i przetestowana w praktyce wiedza, czyli konkretna sekwencja działań krok po kroku, dedykowanych do Twojego rodzaju biznesu i celu. Inaczej sprzedaje się przez Internet szkolenia, a inaczej nieruchomości, a inaczej usługi. Jeśli masz wielu konkurentów musisz znać te szczegóły, aby działać efektywnie i tym samym zyskać nad nimi przewagę.

 2) Gotowe schematy i szablony. Wykorzystuj sprawdzone schematy, listy kontrolne, szablony, strony i narzędzia, które zaoszczędzą Ci mnóstwo czasu (gdybyś to robił sam) i pieniędzy (gdybyś zlecił stworzenie tych rzeczy na zewnątrz), bo w praktyce może wyglądać to tak jak w tym wideo:

 3) Wspierające narzędzia. Już nie musisz uczyć się kodowania, copywritingu, zaawansowanego montażu wideo, Photoshopa itd. Praktycznie wszystko możesz stworzyć lub dostosować przy pomocy działania oprogramowania oraz AI (sztucznej inteligencji). Podstawowe pytanie: czy znasz te programy i czy wiesz, jak ich użyć?  W rozwiązaniu, które za chwilę Ci udostępnię pokazuję, z których programów sam używam, aby zaoszczędzić mnóstwo czasu i tworzyć profesjonalne materiały promocyjne.

 4) Osobiste wsparcie eksperta. Jak zapewne zauważyłeś,
w praktycznie każdym wideo rozmawiam bezpośrednio ze swoim klientem (lub grupowo w formie Zoom’a jeśli jest to szkolenie). To właśnie mentor, ekspert, specjalista jest tym brakującym ogniwem i kropką nad i. Czasami 5-minutowa rozmowa potrafi wszystko odblokować i „pchnąć” projekt dalej, aby wstawić go na odpowiednie tory. Dlatego tak ważna jest współpraca bezpośrednia z osobą, która jest tam, gdzie chcemy być i doświadczyła tego wszystkiego co my, pokonując przeciwności na drodze do osiągnięcia celu.

 5) Działania aktywne i pasywne. Połączenie działań Aktywnych z Pasywnymi daje najwyższe efekty i wykorzystuje pełny potencjał. Jeśli chcesz osiągać rekordowe wyniki sprzedażowe, z jednej strony prowadź stałą i pasywną sprzedaż produktów co zapewni Ci stały dochód. Z drugiej strony odnajduj okazje, które są cyklicznymi „pewniakami” jak Black Friday i przeprowadzaj krótkie, szybkie akcje sprzedażowe. Kliknij wideo poniżej i posłuchaj jakie efekty mogą pojawić się po wprowadzeniu sprawdzonych schematów do stałej sprzedaży Twoich produktów i usług:

Pozwól, że zadam Ci jeszcze raz to proste pytanie …

Jak bardzo chciałbyś doświadczyć takich
lub wyższych wyników?

Jak bardzo w nadchodzącym czasie chciałbyś wykorzystać te najskuteczniejsze strategie z całego mojego arsenału, które tylko w ostatnich latach pomogły wygenerować ponad 170.000.000 zł moim Klientom?

Jeśli Twoja odpowiedź brzmi: TAK Pawle, zaciekawiłeś mnie, jestem gotowy na rozwiązania. Czytaj dalej, ponieważ w tym miejscu mam dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość.

Oto co dla Ciebie przygotowałem:

Postanowiłem zrobić największą akcję wszech czasów i  eksperymentalnie udostępniam Ci wszystkie swoje programy
oraz narzędzia w jednym MEGA PAKIECIE: ALL INCLUSIVE
. Jest to aż 15 rozwiązań, które pomogą Ci w 6 głównych obszarach (sprawdź, który najbardziej chciałbyś poprawić).

1. Dać Ci sprawdzoną WIEDZĘ, abyś bez względu czy startujesz od zera, czy od wyższego poziomu, bił z miesiąca na miesiąc coraz większe rekordy sprzedaży

2. Jeśli masz już klientów – pokazać Ci jak wejść na wyższy poziom i najszybciej zwiększyć liczbę tych klientów, którzy zostawiają u Ciebie najwięcej pieniędzy (za tę samą lub mniejszą liczbę godzin pracy)

3. Pozyskać tysiące, a nawet setki tysięcy (w zależności od branży) odwiedzających Twoje strony i budować olbrzymie listy mailingowe.

4. Zwiększyć wartość Twojej marki i rozpoznawalność tak, aby klienci chętniej kupowali i mieli większe zaufanie a Ty, abyś stał się bardziej rozpoznawalny

5. Otworzyć Ci oczy na nowe rozwiązania, które sprawią, że będziesz pracował znacznie mniej, miał więcej czasu dla siebie i rodziny, nie walczył jedynie ceną jak większość i generował znacznie więcej zamówień, odwiedzin i klientów.

6. Pomóc Ci bezboleśnie przejść z biznesu stacjonarnego do internetowego
i zabezpieczyć Cię przed konkurencją tworząc serię przewag konkurencyjnych oraz wyskalować Twój biznes na znacznie wyższy poziom.

I co najważniejsze: moim celem jest nauczyć Cię budowy marketingowego systemu, czyli przewidywalnego, skalowalnego biznesu, gdzie, zamiast harować po godzinach, będziesz mógł stabilnie zwiększać przychody jak w dobrze naoliwionej maszynie mając znacznie więcej czasu na życie prywatne.

Czy chciałbyś TERAZ uzyskać dostęp do MEGA PAKIETU
ALL INCLUSIVE?

Jeśli jesteś na TAK, jeśli CHCESZ spróbować
moich rozwiązań, mam dla Ciebie w tym 
miejscu
dwie ważne wiadomości

Zacznijmy od dobrej.

Ta strona i akcja to test. Jak za chwilę zauważysz łączna wartość programów zawartych w pakiecie ALL INCLUSIVE przekracza 37.000 zł. Tyle płacili klienci, którzy kupowali te rozwiązania wcześniej, poza promocją.

Zwykle słyszy się o rabatach 10%, 20%, a 30% to już maksymalna wartość. 

Pomyślałem, a co jeśli zaproponuję małej grupie klientów, przez bardzo krótki czas, w ramach testu, rabat aż 97%?

Jak szybko takie pakiety zostaną wyprzedane? Idąc tym tokiem myślenia pomyślałem… czy można zrobić coś jeszcze?

Wtedy postanowiłem całe ryzyko wziąć na siebie. Postanowiłem dodatkowo wprowadzić 100% gwarancję satysfakcji. Co to znaczy?

Postanowiłem, że przez dokładnie rok od zapisu, możesz testować, sprawdzać, wdrażać tę wiedzę i jeśli stwierdzisz, że nie dała Ci znaczącego progresu i efektów, możesz wystąpić o zwrot swoich środków bez podawania przyczyny.

Wiesz, dlaczego zdecydowałem się na tę gwarancję? Ponieważ jestem w 100% pewien, że wdrażając poprawnie te metody dadzą Ci bardzo szybko konkretne efekty. Warunek jest jeden – musisz je przetestować u siebie.

Przejdźmy teraz do gorszej wiadomości

Jak wiesz, cały pakiet ALL INCLUSIVE ma wartość pobad 37.000 zł. Obniżam jego cenę eksperymentalnie na krótki czas aż o 97%, co oznacza zejście z ceny do 1152 zł netto, czyli 1416,96 brutto). Dodatkowo otrzymujesz gwarancję satysfakcji na rok, więc niczym nie ryzykujesz.

Każdy test ma swój początek, koniec i określoną z góry ilość…

Dlatego udostępniam tylko 10 pakietów dziennie na powyższych warunkach lub w chwili zakończenia odliczenia, czyli jeszcze przez:

System wyłączy stronę w momencie sprzedaży ostatniego pakietu lub w chwili przekroczenia czasu, czyli tak jak miało to miejsce zawsze przy każdej akcji i testach, które prowadzę.

Dobra wiadomość jest taka, że skoro widzisz jeszcze tę stronę, oznacza to, że pakiety są dostępne. Jeśli zatem nie chcesz tracić czasu, znasz mnie dłużej niż 5,10,15 lat i jesteś zdecydowany już teraz, podejmij teraz najlepszą dla siebie decyzję i kliknij poniższy przycisk, aby odebrać swój dostęp. Dostęp otrzymasz natychmiastowo, zaraz po dokonaniu płatności.

Warto to zrobić teraz, ponieważ wiadomość o tej akcji wysłałem właśnie do blisko 80.000 Czytelników mojego newslettera i Fanpage’a co może spowodować, że dostępy bardzo szybko zostaną wyprzedane.

Co dokładnie otrzymasz w ramach MEGA PAKIETU ALL INCLUSIVE?
Otrzymujesz wszystkie poniższe pozycje:

NOWOŚĆ: Marketingowa Masterklasa 2.0

To najnowszy, najbardziej rozbudowany i kompleksowy program szkoleniowy, który praktycznie omawia działanie „od zaplecza” dochodowego biznesu internetowego. Dowiesz się jak zbudować idealną strategię, stworzyć i animować społeczność, stworzyć technicznie lejki, nauczysz się sprzedaży na webinarach i telefonicznie. Otrzymasz 30 godzin materiału, „łopatologicznie” tłumaczącego co trzeba zrobić krok po kroku, OBOWIĄZKOWO powinieneś wdrożyć w swoim biznesie.

Wartość: 7.000 zł

Otrzymujesz dostęp w pakiecie ALL INCLUSIVE

Szkolenie 8 dni do sukcesu 1.0

To szkolenie, w ramach którego Paweł dokumentuje swoją działania podczas drogi od 0 do 100.000 zł w 8 dni. Są to nagrania 8 spotkań Zoom pełne praktycznych wskazówek i metod, które pokazują jak realizowana jest od zaplecza 6-cyfrowej kampania. Łączny wynik wszystkich Uczestników tego kursu przekroczył 2 mln zł.  A czy Ty masz odwagę przejść to 8-dniowe wyzwanie i wygenerować podobny wynik? 

Wartość: 1.500 zł

Otrzymujesz dostęp w pakiecie ALL INCLUSIVE

AKADEMIA EXPERTÓW 2.0 (pełny dostęp lifetime)

To NETFLIX dla Marketerów i przedsiębiorców. Odbierz dostęp do prawdopodobnie największej w Polsce bazy ponad 800 materiałów wideo, które pokażą Ci jak „krok po kroku” szybko zwiększyć wyniki. Otrzymujesz pełny dostęp do działów instrukcje, „gorący temat”, sesje konsultacyjne Q&A oraz planów marketingowych na gwarantowane minimum 5 lat w ramach dostępu lifetime.

Wartość: 13.000 zł

Otrzymujesz dostęp w pakiecie ALL INCLUSIVE

48 godzin do lawiny klientów

W ramach tego szkolenia dowiesz się jak zdobyć pierwszego (i kolejnego) klienta przez Internet na Twoje produkty i usługi w zaledwie 48 godzin nawet jeśli nie masz listy mailingowej, znanej marki, społeczności  i wielkich budżetów marketingowych. To szkolenie jest obowiązkowe jeśli oferujesz usługi (w tym usługi świadczone przez Internet), ponieważ bazuje na studium przypadku pozyskanych kontaktów na usługi o wartości 78.000 zł w 48h godzin.

Wartość: 1.000 zł

Otrzymujesz dostęp w pakiecie ALL INCLUSIVE

48 godzin do listy mailingowej

W ciągu dwóch dni nauczysz się budowania społeczności, list mailingowych, pozyskiwania kontaktów w ilościach lawinowych, w ekspresowych tempie. Jeśli chcesz zbudować swoją markę, rozwinąć społeczność, która będzie czytała każdy Twój post, jeśli chcesz zbudować potężną listę mailingową koniecznie rozpocznij od tego szkolenia.

Wartość: 1.000 zł

Otrzymujesz dostęp w pakiecie ALL INCLUSIVE

Expert 5.0

To legendarne szkolenie Pawła jest obowiązkowe dla wszystkich marketerów, sprzedawców, przedsiębiorców, ekspertów. EXPERT 5.0 pokaże Ci jak opracować najłatwiejszą i najskuteczniejszą strategię marketingową, aby wypromować, zautomatyzować i wyskalować biznes w Internecie tak, aby Black Friday trwał cały rok.

Wartość: 2.000 zł

Otrzymujesz dostęp w pakiecie ALL INCLUSIVE

Automation Marketing Mastery

Nauczysz się tworzenia zautomatyzowanych, pasywnych lejków sprzedażowych. Dowiesz się jak tworzyć cały system marketingowy tak, aby był, jak dobrze naoliwiona, zautomatyzowana maszyna generująca sprzedaż 24/7. To szkolenie jest na poziomie zaawansowanym i pokazuje wszystkie techniczne aspekty automatyzacji.

Wartość: 2.000 zł

Otrzymujesz dostęp w pakiecie ALL INCLUSIVE

Black Friday Flash Sale Mastery

Święta, 10 urodziny, nowy rok, dostawa nowej kolekcji, czy pierwszy dzień wakacji… to świetne powody, aby przeprowadzić szybkie kampanie wyprzedażowe. W ramach tego szkolenia nauczysz się szybko
i skutecznie wyprzedawać towar bez względu czy sprzedajesz produkty typowo fizyczne, czy świadczysz usługi. Poznasz techniczne rozwiązania na tworzenie stron sprzedażowych.  Poznasz „od zaplecza” sekrety 6 i 7 cyfrowych kampanii.

Wartość: 1.500 zł

Otrzymujesz dostęp w pakiecie ALL INCLUSIVE

Akademia Intensive 1.0 & 2.0

Dowiesz się jak zaprojektować, wdrożyć, wypromować i skalować biznes internetowy. 100% esencji. Poznasz ponad 15 praktycznych przykładów tuneli sprzedażowych, dowiesz się jak połączyć wszystkie elementy technicznie, następnie przejdziemy do promocji, optymalizacji i skalowania Twojego biznesu.

Wartość: 2.000 zł

Otrzymujesz dostęp w pakiecie ALL INCLUSIVE

Business Masterclass

W ramach tego szkolenia dowiesz się co robię „od zaplecza”, aby generować 6 i 7 cyfrowe kampanie. Jak pozyskuję największych klientów, jak planuję kampanie, cele i jak realizuję je krok po kroku. Dowiesz się jak wdrażać automatyzację, aby mieć więcej czasu. Otrzymujesz dostęp do 4 wykładów o łącznym czasie ponad 5 godzin.

Wartość: 1.500 zł

Otrzymujesz dostęp w pakiecie ALL INCLUSIVE

Next Internet Millionaire

Celem tego kursu jest zbudowanie najkrótszej drogi biznesowej od 0 do 1M. Nauczysz się tworzyć skuteczne modele sprzedażowe, generować tysiące osób na Twoich stronach, konfigurować Facebook w stopniu zaawansowanym. Zbudujesz plan działania na najbliższy rok. Otrzymujesz dostęp do 4 wykładów Pawła o łącznym czasie ponad 6h.

Wartość: 1.500 zł

Otrzymujesz dostęp w pakiecie ALL INCLUSIVE

Sesja pytań i odpowiedzi z Pawłem (grupowy Zoom na żywo)

Podczas tej sesji możesz zadać dowolne pytanie biznesowe. Zapytać o kwestie, które wstrzymują Twój rozwój, poprosić wskazanie oprogramowania, strategii. Załóż słuchawki, włącz mikrofon, uruchom kamerę (dla chętnych) i połączmy się na żywo. Czas sesji 90 minut.

Wartość: 2.000 zł

Otrzymujesz dostęp w pakiecie ALL INCLUSIVE

Szkolenie 8 dni do sukcesu 2.0

To szkolenie, w ramach którego Paweł dokumentuje swoją działania podczas drogi od 0 do 300.000 zł w 8 dni. Są to nagrania 8 spotkań Zoom pełne praktycznych wskazówek i metod, które pokazują jak realizowana jest od zaplecza 6-cyfrowej kampania. Łączny wynik wszystkich Uczestników tego kursu przekroczył 2 mln zł.  A czy Ty masz odwagę przejść to 8-dniowe wyzwanie i wygenerować podobny wynik? 

Wartość: 1.500 zł

Otrzymujesz dostęp w pakiecie ALL INCLUSIVE

Jak widzisz otrzymujesz potężny pakiet programów na praktycznie każdy etap i element budowy biznesu internetowego.

Akcja kończy się za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

To jest moment Twojej decyzji dlatego kliknij poniżej i odbierz swój dostęp teraz!

| Poznaj opinie klientów

Jeszcze czytasz?

Skoro przeczytałeś do tego miejsca oznacza to krótko mówiąc, że jesteś bardzo zainteresowany i chciałbyś zostać Uczestnikiem moich szkoleń i programów. Myślę, że te przykłady wdrożeń mojej wiedzy, będą dla Ciebie BARDZO inspirujące i pomogą postawić teraz kropkę nad i.

Zobacz na przykłady wdrożeń:

STUDIUM PRZYPADKU NR 1

Uczestnicy szkolenia Marketingowa Masterklasa.
Wynik: 140.000 zł w 20 minut (czas przerwy kawowej)

W trakcie szkolenia Marketingowa Masterklasa przedstawiłem skrypt telefoniczny jaki uczestnicy mieli wykonać w najbliższej przerwie kawowej. Po zakończeniu przerwy poprosiłem o wskazanie wyników.

Efekt? Ponad 140.000 zł wygenerowane w 20 minut.

Pomyśl ile warte są moje rozwiązania skoro wdrożone potrafią
generować tak potężne wyniki

Czy u Ciebie również zostanie wygenerowany taki wynik? Tego nie wiem, wiem jednak, że jeśli nie dasz sobie szansy choćby na przetestowanie skuteczności w ramach dni próbnych, z pewnością nic się nie zmieni.

Jeśli przez chwilę się zastanowisz, możesz dojść do prostego wniosku. Tak naprawdę wszystkie te rozwiązania są darmowe… od drugiego użycia.

Pierwsze wdrożenie zwykle pokrywa koszty inwestycji (ze sporym zapasem). A następnie każda kolejna kampania wg. konkretnych instrukcji zwiększa Twój zysk.

Warunek jest jeden. Musisz to sumiennie wdrożyć (lub zlecić wdrożenie np. pracownikowi).

Oto kilka dodatkowych przykładów dla inspiracji:

STUDIUM PRZYPADKU NR 2

Jarosław,  przedsiębiorca, zainwestował w 1 konsultację. Wynik po wdrożeniu 507.000 zł

Oto co napisał: (Kliknij zdjęcie, aby powiększyć)

Inwestycja zaledwie w konsultację zamieniła się w przychód rzędu 507 tys. zł w dodatku w branży usługowej.

STUDIUM PRZYPADKU NR 3

Michał,  przedsiębiorca, wynik 100.000 zł
w trakcie 90-minutowego webinaru

Oto co napisał: (Kliknij zdjęcie, aby powiększyć). Klient zainwestował  dostęp do m.in. w Akademii Expertów. Na podstawie wytycznych jak tworzyć prezentacje sprzedażowe przeprowadził spotkanie. Oto co napisał do mnie prywatnie po wdrożeniu: (Kliknij zdjęcie, aby powiększyć)

STUDIUM PRZYPADKU NR 4

Daniel Wilczek, marketer. Wynik: 500.000 zł

Daniel zainwestował 1500 zł w roczny abonament w promocji w Akademii Expertów. Oto co napisał: (Kliknij zdjęcie, aby powiększyć)

Potrzebujesz więcej dowodów skuteczności? Posłuchaj poniższego krótkiego wideo lub obejrzyj wszystkie na stronie Akademii Expertów (dział Opinie)

Takich przykładowych wdrożeń w wersji „tekstowej” mam kilkaset natomiast nagranych w formie wideo wspomniane ponad 100. W tym również dotyczące większych przedsięwzięć.

Powyższe przykłady wyselekcjonowałem celowo, aby zbyt wysokie kwoty Ciebie nie odstraszyły. Jeśli natomiast potrzebujesz potwierdzenia z wielomilionowym wynikiem z łatwością obliczysz ile obrotu wygenerowała kampania na przyjazd T. Robbinsa do Polski, którą prowadziłem mnożąc blisko 8000 Uczestników na The Way Ahead razy średnią cenę biletu 1500 zł (zgadza się, to wynik blisko 14 mln zł w 7 miesięcy co jest moim osobistym rekordem). Poniżej zdjęcie z mojej prelekcji.

Jak widzisz te metody sprawdzają się świetnie w szczególności w sprzedaży wszelkiego rodzaju usług, edukacji, wiedzy, produktów fizycznych, rozwiązań premium. Na ogół wszystko co można kupić przez Internet, zgodzisz się z pewnością, że można sprzedawać szybciej i na większą skalę. Jednakowo u tych „mniejszych” przedsiębiorców …

… jak i u tych bijących wielomilionowe rekordy.

Pozwól, że zapytam ostatni raz:

Jak bardzo chciałbyś doświadczyć takich lub wyższych wyników jak moi klienci?

Jeśli Twoja odpowiedź brzmi, „Bardzo, jestem zainteresowany, chcę tego!”, odbierz dostęp do PAKIETU ALL INCLUSIVE, ponieważ większość klientów, których tutaj przedstawiłem – korzystało z wiedzy zawartej w tym pakiecie.

Jeśli chciałbyś naprawdę poprawić swoje wyniki. Jeśli chcesz wreszcie realnie osiągać rekordy sprzedażowe i wypromować swoją firmę, swój projekt. Jeśli chcesz dodać „tlenu” swojemu biznesowi tak, aby złapał pełny oddech i wszedł na dużo wyższe obroty, zapoznaj się teraz z każdym z programów i podejmij najlepszą dla siebie decyzję zapisując się do pakietu All Inclusive. Kliknij przycisk poniżej, aby przejść do płatności.

Akcja kończy się za:

Jeśli potrzebujesz obejrzeć więcej dowodów skuteczności, zapraszam Cię do spojrzenia do albumu Hall of Fame na Facebooku (fanpage Paweł Danielewski) gdzie znajdziesz mnóstwo case study klientów takich jak powyższe. Możesz również przejrzeć kolejne przykłady klikając w powyższe cyfry 2-3… itd. lub obejrzeć materiały wideo bezpośrednio na stronie Akademii Expertów w zakładce Przykłady Zastosowania: https://akademiaexpertow.pl/opinie/

Podsumowując:

Gdybyś przyszedł do mnie jako mój najlepszy przyjaciel i zapytał: „Pawle, czy to mi pomoże?” odpowiedziałbym Ci patrząc prosto w oczy…

Weź to, bo to jest cholernie dobre. Te metody działały, działają i będą działać. Przetestowały je już tysiące klientów, mnóstwo osób potwierdziło skuteczność swoimi nagraniami wyników.  Z całego serca polecam Ci, abyś wykorzystał, chociaż 5% tego, co w nich zawarłem.

To jest moment Twojej decyzji! Spójrz na to z innej strony. Masz w tej chwili dwie drogi przed sobą:

Droga 1: Odpuścisz sobie teraz lub – co gorsza – odłożysz zapisy na „wieczne nigdy”. Prawdopodobnie wyniki, które osiągałeś do tej pory, nie zmienią się. Jeśli nie zadowalają Cię… prawdopodobnie stan ten będzie się pogłębiał. Gdy za rok o tej samej porze się spotkamy, bardzo prawdopodobne, że będziesz tkwił lub tkwiła w tym samym, lub gorszym miejscu. 

Droga 2: Skorzystasz z propozycji na tej stronie. Zapoznasz się z materiałami, a następnie zaczniesz wdrażać te metody. Zobaczysz, jak bardzo są skuteczne i jak szybko dają efekty. Otrzymasz wstęp wiedzę i wsparcie, które pomoże Ci w chwilach zwątpienia.

Jak myślisz, która droga daje Ci większą szansę na pozytywną zmianę? Znasz przecież odpowiedź.

Podejmij dla siebie najlepszą decyzję i kliknij poniższy przycisk, aby skorzystać z tej propozycji:

PS Potrzebujesz jeszcze więcej dowodów, że rozwiązania, które właśnie Ci udostępniam faktycznie działają? Popatrz na te opinie Uczestników jednego ze szkoleń:

Częste pytania

Kiedy otrzymam dostęp?

System działa w 100% automatycznie. Dostęp otrzymujesz w ciągu 5 minut od dokonania płatności. Informujemy o tym mailowo (sprawdź SPAM oraz inne zakładki). W szczególnych wyjątkach (ręczne potwierdzenie) czas realizacji może potrwać do 24 godzin roboczych.

Czy otrzymam fakturę?

Tak, oczywiście. Podczas składania zamówienia należy wprowadzić dane firmowe, aby system wygenerował fakturę VAT i przesłał ją na Twój email.

Do kiedy trwa promocja?

Promocja trwa tylko w wyznaczonym czasie na początku tej strony (zegar). Oznacza to, że tak jak upłynie odliczanie, tak system wyłączy możliwość składania zamówień, a ceny wrócą do standardowych.

Potrzebuję wsparcia

Jeśli masz pytania dotyczące produktów, dostępów, księgowości lub dowolnych innych kwestii związanych z tą promocją – zapraszamy do kontaktu pod adresem: [email protected]

Mam już produkt pakietu

Czy w związku z tym możesz liczyć na dodatkowy rabat? Niestety nie. Stworzony pakiet został tak przemyślany oraz zaprojektowany, aby w maksymalnej obniżce cenowej zaproponować pełny pakiet bez możliwości zmiany.

Czas dostępu

Dostęp do kursów online dostajesz na 3 lata od momentu udostępnienia. Po tym czasie będziesz miał możliwość przedłużenia dostępu po niższej cenie.

Jak wygląda realizacja?

Należy dokonać płatności za wybrany pakiet. Następnie otrzymasz w ciągu 24h na skrzynkę email instrukcję jak dostać się do nagrań wideo lub spotkań na żywo z Pawłem (zwykle znacznie szybciej ponieważ proces jest zautomatyzowany)

Od czego zacząć?

Obowiązkowo od Marketingowej Masterklasy. Następnie przejdź do materiałów w Akademii Expertów. Jeśli chcesz szybko wygenerować wynik – przejdź do 8 dni do sukcesu.

Ile osób może korzystać?

Możesz korzystać z tych materiałów tylko to. Obniżona cena dotyczy zakupu dostępu jednej licencji, dla jednej osoby.

Jeszcze się zastanawiasz?

POSŁUCHAJ INSPIRUJĄCEJ HISTORII KAROLA, KTÓRA ZOSTAŁA NAGRANA PODCZAS JEDNEGO ZE ZJAZDÓW UCZESTNIKÓW AKADEMII EXPERTÓW

Dlaczego warto uczyć się od Pawła?

NAJLEPIEJ WYRAŻĄ TO KONKRETNE LICZBY

 1. Ponad 200 mln+ wygenerowane w wynikach klientów korzystających ze szkoleń lub usług kampanii w ostatnich 10 latach.
 2. Występ przed 8000 na Anthony Robbins: The Way Ahead, 4300 na NAC z Robertem Kiyosaki, 800 na scenie obok Gary Vaynerchuk’a oraz Nick’a Vujicica (Zurich), Les Brownem i wieloma innymi.
 3. Prowadził i współprowadził jedne z największych kampanii marketingowych online w Polsce
 4. Ponad 80.000 Czytelników na liście emailowej, Fanpage’u, instagramie
 5. Zbudował fanpage na blisko 20.000 fanów w branży biznesowej
 6. Założyciel dwóch portali (interkursy 30.000 użytkowników) i Benefiter (statystycznie co 10. Polak zostawił w nim email. Cała baza 3 mln adresów)
 7. Rekord: 14 mln osiągnięte tylko w jednej kampanii internetowej dla klienta
 8. Rekord 700.000 zł osiągnięte dla klienta w wyniku 2-godzinnej prezentacji na żywo (live)
 9. Ponad 200 przeprowadzonych kampanii internetowych
 10. Ponad 1400 godzin nagranych i przeprowadzonych szkoleń
 11. Ponad 10000 komentarzy odebranych pod materiałami
 12. Wywiady w TV i portalach branżowych

Masz pytania? Napisz do nas

Dział pomocy email pracuje od poniedziałku do piątku, w godzinach 10:00-21:00. W trakcie akcji robimy również wyjątki pracując po godzinach

E-mail: [email protected]

PDNET MEDIA sp. z o.o.

ul. Domaniewska 37 lok 2.43
02-672 Warszawa
NIP PL5213785140