WYNIK: 936.512 zł w 8 dni. Tyle wygenerowali Uczestnicy poprzedniej edycji warsztatów "8 dni" na Black Friday. Właśnie trwa nabór do jedynego terminu w tym roku. Sprawdź, jaki REKORD SPRZEDAŻOWY wygeneruje Ci schemat kampanii udostępnionej właśnie przez Pawła Danielewskiego ...

Eksperta marketingowego, który odpowiada za wynik ponad 200 milionów złotych, wygenerowanych online swoim Klientom. Weź udział w nowych warsztatach Pawła i wygeneruj „na żywo” rekord sprzedażowy w nadchodzącym Black Friday.Zapisz się teraz klikając ten link lub obejrzyj poniższe wideo, aby poznać więcej szczegółów:

Dziękuję Ci

Na wstępie dziękuję Ci za to, że zainteresowałeś się tym opisem, kliknąłeś i wszedłeś na tę stronę. Oznacza to, że jesteś osobą, która prawdopodobnie chciałaby szybko wygenerować konkretny wynik przez Internet.

Za chwilę udostępnię Ci rozwiązania, które prawidłowo wdrożone, już od pierwszego dnia, momentalnie generowały (i generują) dodatkowe dziesiątki, a nawet setki tysięcy złotych powodując przy tym lawinę zamówień i zleceń.

Jeśli to jest to, czego chcesz dla siebie, dla swojej firmy lub dla prowadzonych projektów – czytaj dalej, bo jesteś w idealnym miejscu, o idealnej porze. Zanim odbierzesz swój dostęp, chcę zacząć bardzo nietypowo.

Zacznijmy zagadką. Oto jej pierwsza część:

Analizując setki przeprowadzonych kampanii (swoich oraz klientów) zauważyłem, że są 3 główne filary, które bezpośrednio wpływają na to, czy akcja promocyjna zakończy się porażką, czy sukcesem. Poznaj filar nr 1 z 3.

Popatrz na poniższy zrzut ekranu wiadomości email od jednego z klientów, który zrobiłem w moim  firmowym Gmailu i zapamiętaj kwotę 144.717,00 zł, bo za chwilę do niej wrócimy. Jak myślisz, co łączy tę wiadomość z kolejnymi? Za chwilę poznasz rozwiązanie.

Jeśli chcesz powiększyć, kliknij zdjęcie. Wybacz „piękne” zakreślenie, to najbardziej idealne, jakie zrobiłem 🙂

Spójrz teraz na drugi zrzut ekranu. Ważna podpowiedź: Zauważ, że znowu pojawia się liczba 4 dni. Filipa z pewnością możesz kojarzyć. Działa w branży nieruchomości. Co zrobił Filip dowiesz się w dalszej części tej strony.

W ramach ostatniej części zagadki chciałbym, abyś obejrzał teraz, to krótkie wideo i postarał się odpowiedzieć w jednym zdaniu: Co łączy wszystkie osoby wypowiadające się? co jest wspólnym mianownikiem tego wideo oraz wszystkich powyższych zrzutów ekranowych?

Kliknij poniżej, aby uruchomić wideo:

Rozwiązanie zagadki:

Widziałeś wypowiedzi moich klientów, którzy wykorzystali tzw. 4 dniową promocję lub zaadoptowali jej formę do maksymalnej sprzedaży w możliwie najkrótszym czasie. Mam takich nagrań i wypowiedzi ponad 300. Tylko zgłoszone mi wyniki od 2010 roku, kiedy udostępniłem tę metodę pierwszy raz swoim klientom przekraczają już ponad 40 mln zł spośród wszystkich 200 mln wygenerowanych klientom. Jest najskuteczniejsza strategia marketingowa, jaką znam w swojej ponad 20-letniej karierze.

Natomiast wspólnym mianownikiem tych wszystkich wyników jest fakt, że są to Klienci, którzy wykorzystali (i cyklicznie wykorzystują) MOJE ROZWIĄZANIA, METODY, STRATEGIE i NARZĘDZIA marketingowe, generując 6 i 7-cyfrowe rekordy sprzedażowe. Te same, które za chwilę Ci udostępnię.

Nie publikuję tych wyników, aby „chwalić się” bo nie uważam, aby było czym. Chcę pokazać Ci, że bez znaczenia, w jakiej branży działasz lub na jakim jesteś poziomie, jakie efekty już masz – jesteś w stanie generować znacznie większe wyniki wdrażając sprawdzone schematy i modele biznesowe w swoich projektach. Te wyniki to nie przypadek. To efekt powtarzalnego procesu, który zaaplikowałem bezpośrednio (lub dałem do zaaplikowania w formie know-how) swoim klientom. Jak? o tym za chwilę.

Oto pierwszy z trzech filarów

 1) Czyli sprawdzona strategia marketingowa. Wniosek jest bardzo prosty. Zamiast zgadywać, co działa i jak większość na „chybił-trafił” kopiować konkurencję, zastosuj sprawdzoną metodę, która na przykładzie setek kampanii daje w każdej branży przewidywalnie wysokie wyniki.

Czas, abyśmy przeszli do filaru 2 z 3. Jeszcze chwilę potrzymam Cię w niepewności, ponieważ wszystkie 3 filary łączą się ze sobą w logiczną całość, a połączone i uruchomione na rynku są prawdziwą bombą atomową dla rekordowych wyników. Przejdźmy zatem do pytania nr 2:

Jak myślisz, w których dniach i miesiącach w roku jest najlepsza sprzedaż?

Podpowiem Ci tymi wykresami i zdjęciami z Google Trends (narzędzie do monitorowania zainteresowania w Internecie).

Przykład Nr 1 – apogeum generowane w jeden dzień. Zauważ, że właśnie wchodzimy w ten szczyt (kliknij zdjęcie, aby powiększyć)

Podpowiedź: w trakcie tego dnia ludzie wariują, a sprzedaż wygląda tak jak na tym krótkim filmie poniżej:

Wiesz już co to za dzień? Jeśli pomyślałeś o nadchodzącym Black Friday lub grudniowych wyprzedażach Świątecznych przed Bożym Narodzeniem tudzież noworocznych wyprzedażach – gratulacje, zgadłeś!

Oto drugi z trzech filarów

 2) Tym samym znasz już 2 z 3 filarów, czyli odpowiedni czas. Z pewnością zgodzisz się ze mną, że najlepiej uruchamiać najskuteczniejszą strategię marketingową wtedy, kiedy popyt na rynku naturalnie jest największy. Takie połączenie daje wtedy fenomenalne efekty. 

Jak wiesz przed nami Black Friday, następnie wyprzedaże Świąteczne i Nowy Rok – jedno jest pewne, miliony osób wydadzą mnóstwo pieniędzy w najbliższym czasie. Pytanie, czy na Twoje produkty i usługi oraz, czy potrafisz dobrać się do tego tortu?

Czy na Twoje produkty
i usługi oraz, czy potrafisz dobrać się do tego tortu?

Niestety jest jeden mały, duży problem ☹️

Posiadanie sprawdzonej wiedzy oraz wejście w idealny czas nie gwarantuje żadnego wyniku. Przyczyna jest bardzo prosta.

To tak jakbyś wszedł do najszybszego i najbardziej zaawansowanego bolidu formuły 1 i wystartował w wielkim finale Grand Prix… bez wsparcia doświadczonego zespołu, „nawigatora”, który w słuchawce w uchu będzie Ci podpowiadał co masz dokładnie zrobić, jak wejść w zakręt itd. Bez osoby, która już wielokrotnie wygrywała ten wyścig najprawdopodobniej rozbijesz się na pierwszym lepszym zakręcie.

Co więc jest ostatnim elementem układanki?

 3) Jak się domyślasz trzecim elementem układanki jest dostęp do eksperta wyposażonego w najlepszą wiedzę, doświadczenie i sprawdzone w poprzednich kampaniach szablony i narzędzia. Eksperta, który obsługiwał najwiękze kampanie marketingowe w Polsce, nie boi się dużych liczb i który poda Ci pomocną dłoń w każdej sytuacji, która pomoże Ci zrobić kolejny krok na drodze do realizacji rekordowej kampanii.

Dlaczego Ci o tym wszystkim mówię?

Pamiętasz wynik księgowego Romana 144,717 zł? a pamiętasz wynik Filipa 102,907 zł? To są klienci, którzy tak jak setki pozostałych osób, skopiowali strategię, które im udostępniłem, korzystali z mojej pomocy bezpośredniej. Wykorzystali gotowe treści maili, postów, reklam generując łącznie ponad 200 milionów złotych we wszysktich wynikach. Zobacz przykład użycia szablonu strony WWW:

Posłuchaj co zrobili:

Pozwól, że zadam Ci prost pytanie:

  Czy chcesz doświadczyć takich wyników jak powyżej?

 Czy chcesz otrzymać dokładnie rozpisaną strategię 4dniową ze szczegółami?

 Czy chcesz, abym pomógł Ci osobiście wdrożyć ją w najlepszym okresie sprzedażowym w całym roku?

Jak bardzo w nadchodzącym czasie chciałbyś wykorzystać tę najskuteczniejszą strategię z całego mojego arsenału, która tylko w ostatnich latach pomogła wygenerować ponad 40.000.000 zł moim Klientom (i łącznie 200 mln wszystkich technik)

Jeśli Twoja odpowiedź brzmi: TAK Pawle, zaciekawiłeś mnie, jestem chętny na przetestowanie tej strategii. Czytaj dalej, ponieważ w tym miejscu mam dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość.

Oto co dla Ciebie przygotowałem:

Przygotowałem nowy program mentoringowy o nazwie „8 Dni Do Sukcesu 2.0”. Jest to najnowsza edycja warsztatów, w ramach których wraz z Uczestnikami przeprowadzamy „na żywo” kampanię marketingową w trakcie Black Friday 2023 na bazie najnowszej wersji strategii „4-dniowej promocji”.

Każdy Uczestnik oferuje swoje produkty i usługi bazując na moich wskazówkach i wytycznych po to, by wygenerować rekord sprzedażowy.

Zero zbędnego gadania idącego w godziny nudnych wideo, sam konkret i wskazówki „na żywo” podczas codziennych spotkań na Zoomie, z konkretnym celem w postaci jak największego wyniku. Nie znam osoby, która robi takie rzeczy w Polsce.

Podczas pierwszej edycji tego programu Uczestnicy wygenerowali
936.512 zł na Black Friday

W ramach najnowszej edycji tego programu chcę:

1. Abyśmy wspólnie przez 8 dni, pracowali „ramię w ramię” podczas grupowych spotkań na Zoomie (lub Clickmeeting), w ramach których będę dokumentował i komentował co dokładnie robię, gdzie to robię, przygotowując kampanię marketingową, która docelowo od 0 ma wygenerować minimum 300.000 zł w wyniku 8 dni pracy.

2. Udostępnić Ci najnowszą 4-dniową promocję, czyli strategię marketingową w najbardziej zaawansowanej i aktualnej formie tak, abyś Ty też mógł wykorzystać ją w swoim biznesie i wygenerować razem ze mną rekord sprzedażowy w 8 dni (lub krócej).

3. Stworzymy razem wszystkie elementy skutecznej internetowej kampanii marketingowej. Zobaczysz gotowe szablony najskuteczniejszych moich reklam, ofert, stron lądowania, mailingów i smsów – wszystkiego co jest niezbędne. Wystarczy, że to przystosujesz do swojej oferty i wykorzystasz sztuczną inteligencję CHAT GPT, aby Twoje treści były unikalne. Zero technicznego programowania. Dasz sobie spokojnie radę.

4. Moim celem jest skuteczne przeprowadzenie Ciebie za rękę przez cały proces nawet jeśli nie masz zielonego pojęcia o marketingu i startujesz od zera, tak abyś na koniec skończył ze zrealizowaną kampanią (a nie jedynie ulotnymi planami)

5. Zmotywować Cię do działania. Pracując w grupie, w określonym terminie z konkretnym celem wiesz, że mamy ramy czasowe, w których musimy się wyrobić. Dzięki temu dostajesz iskrę do działania, którą dość ciężko w sobie wyzwolić tym bardziej jeśli popadniemy w rutynę i monotonię pracy.

Posluchaj, jak 4-dniową strategię podczas poprzedniej edycji wdrożył Mariusz:

Chcę nauczyć Cię tego wszystkiego od strony praktycznej dając Ci gotowe szablony, narzędzia i wskazując konkretnie „zrób to tak” bo to u mnie zadziałało. Formuła tego programu jest o tyle unikalna, że w trakcie tych 8 dni przygotowań prawdziwej kampanii, naprawdę uruchomimy prawdziwe działania promocyjne na rynku.

To nie będzie wielogodzinne oglądanie nudnych wideo szkoleniowych z ktorych niewiele wynika, ale realne działanie na rynku.

Nauczysz się tego przez demonstrację, a nie tylko teorię. Formuła tego programu to 8 dniowe warsztaty z elementami mentoringu, którey kończy się prawdziwą kampanią uruchomioną w jednym z najlepszych dni w roku, czyli Black Friday.

Pawle, pomysł świetny, ale nie wyrobię się na Black Friday. Są inne terminy?

Nie ma problemu. Po pierwsze nie będę „zmuszał Cię” do pracy. Możesz uczestniczyć w trybie obserwatora. Jeśli chcesz możesz wystartować razem z nami „na żywo” na Black Friday lub wykorzystać tę wiedzę w kolejnym świetnym terminie, czyli grudniowych akcjach świątecznych lub … sprzedać swoje produkty i usługi z początkiem roku, kiedy to większość ustanawia noworoczne postanowienia. Popyt jest wtedy potężny, a Ty zachowujesz nagrania.

Kiedy startują warsztaty (i jaki jest program)?

Oto harmonogram udostępnianych sesji na żywo (jeśli nie możesz się pojawić, otrzymasz nagrania wideo)

 • 20.11 – Dzień 1 g. 12:00 – 16:00 Omawiamy strategię, elementy kampanii, plan, idealny lejek. Tworzymy skrypty i montaż wideo. Używamy sztucznej inteligencji w postaci ChatGPT.

 • 21.11 – Dzień 2 g. 7:00 – 9:00 AM Tworzymy strony WWW (Elementor) bazując na sprawdzonych schematach. Wprowadzamy automatyzacje Zapier. Paweł omówi specjalną strategię na lawinę leadów z MANYCHAT.

 • 22.11 – Dzień 2 g. 7:00 – 9:00 AM – Tworzymy reklamy, tworzymy skuteczne posty, SMSy, treści email, rolki, storki, karuzele (Instagram).

 • 23.11 – Dzień 4 g. 7:00 – 9:00 AM – Próba generalna całego systemu sprzedażowego. Analiza treści reklamowych i stron Uczestników. Ostatnie korekty i szlify. Ustawiamy wszystkie elementy w „Autopilocie”.

 • 24.11 – Dzień 5 BLACK FRIDAY – g. 7:00 – 8:00 AM – Wspólne uruchomienie kampanii. Analiza pierwszych wyników „na żywo”

 • 26.11 – Dzień 6 g. 7:00 – 8:00 AM – „AS z rękawa” – Paweł omówi metodę, która potrafi wygenerować dodatkowe +50% wyniku na zakończeniu akcji.

 • 27.11 – Dzień 7 g. 7:00 – 8:00 AM – Zamykamy kampanię i uruchamiamy „AS z rękawa +50%”.

 • 28.11 – Dzień 8 g. 7:00 – 8:00 AM – Akcja-REaktywacja, czyli gdy wszyscy konkurenci zakończą akcję, zamieszamy na rynku reaktywacją.


Nie chcę teraz wszystkiego zdradzać, ale w trakcie spotkań przygotowałem znacznie więcej szczegółów, strategii, wskazówek, a sam plan będę aktualizował i dopasowywał do tempa prac w trakcie spotkań.

Każde spotkanie będzie kończyło się sesją Pytań i Odpowiedzi, której możesz zapytać o dowolną kwestię. Pamiętaj, że spotkania mogę się wydłużyć, ponieważ chcę udzielić maksymalnie dużo odpowiedzi.

Zauważ, że spotkania celowo zostały zaprojektowane na wczesne godziny poranne, abyś miał cały dzień na przygotowanie poszczególnych elementów kampanii. Poza tym rano mamy więcej energii niż gdyby to robić wieczorem.

Czy chciałbyś TERAZ uzyskać dostęp do najnowszej wersji programu i przetestować 4 dniową promocję na swoich produktach i usługach?

Jeśli jesteś na TAK, jeśli CHCESZ spróbować
moich rozwiązań, mam dla Ciebie w tym 
miejscu
dwie ważne wiadomości:

Zacznijmy od dobrej.

Jeśli znasz mnie dłużej wiesz, że mój cennik dotychczas w większości rozpoczynał się od 5.000 zł w górę za szkolenie lub pakiet konsultacji. Tym razem postanowiłem zrobić coś zupełnie innego.

Doskonale wiem ile wygenerowaliśmy poprzednim razem, ponad 900.000 zł (i myślę, że w tym roku Użytkownicy, którzy wdrożą tę strategię u siebie wygenerują jeszcze lepsze wyniki) dlatego na 8 dni otrzymujesz dostęp za 1 zł (słownie: jeden złoty) na testy (i taką kwotę należy „zainwestować” teraz, aby przejść weryfikację i aktywować dostęp PayPalem).

Możesz w tym czasie, przez 8 dni przychodzić na spotkania, korzystać i testować wiedzę. Jeśli materiał po wdrożeniu stwierdzisz, że to było jedno z najlepszych (o ile nie najlepsze) szkolenie w Twoim życiu: zostaw abonament PayPal aktywny, nie anuluj go i opłacaj od 9-ego dnia 177 zł co miesiąc. Tak długo, jak będziesz przedłużać abonament – tak długo będziesz mieć dostęp do panelu Użytkownika i nagrań.

Model dostępu jak widzisz jest trochę eksperymentalny, aczkolwiek doskonale znasz go z np. Netflixa, który na kilka dni daje dostęp za 1 zł, a później dopiero pobierał opłatę abonamentową.

Ten model jest moim zdaniem najbardziej uczciwy, bo 100% ryzyka jest na mnie i obejmuje Cię 100%-owa gwarancja satysfakcjiCo to znaczy?

Oznacza to, że jeśli stwierdzisz po wszystkich wspólnych dniach warsztatu, że to nie było warte swojej ceny i nic Ci nie dało – deaktywuj abonament w Paypalu przed pobraniem pierwszej płatności na 177 zł/msc (możesz to zrobić w każdej chwili w panelu Paypal), otrzymasz zwrot na 1 zł i tym samym będziesz zgodnie z obietnicą uczestniczyć za darmo. Liczę jednak, że oczywiście zostaniesz ze mną do końca w wersji płatnej, ponieważ wierzę, że dużo więcej zarobisz wdrażając tę wiedzę niż jedynie przyglądając się wynikom innym.

Jak widzisz niczym nie ryzykujesz (oprócz swojego czasu), a możesz tylko zyskać. Jeśli jednak wolisz klasyczny model „płatność z góry”, znajdziesz również taki link do płatności.

Przejdźmy teraz do gorszej wiadomości…

Po pierwsze CZAS: Black Friday i kolejne akcje promocyjne wg. kalendarza są tuż, tuż – pozostaje zatem bardzo mało czasu na realizację programu i tym zapis zakończą się wcześniej (dokładny zegar odlicza czas poniżej).

Po drugie TYLKO 300 miejsc: Szczerze i otwarcie. Wiesz kogo obsługuję marketingowo, z kim współpracuję i jakie kwoty potrafię generować. Chcę na prowadzeniu tego programu zarobić 1.000.000 zł (pomagając wygenerować przy tym kilka milionów Uczestnikom). Wierzę, że większość będzie tak bardzo zadowolona z programu i efektów, że przedłuży swój dostęp na wiele miesięcy i nie anuluje Paypala.

Aby zarobić swój milion, obliczyłem, że powinienem przyjąć ok. 300 osób w ramach tej edycji programu. 

I taki też jest limit. 300 miejsc (a dokładnie 270, bo 30 zostało już zarezerwowanych dla moich najlepszych klientów, którzy wykupili dostęp wcześniej).

Poza tym powiedzmy sobie szczerze, rozdając dostępy za 1 zł do takiego projektu, przy tej skali kampanii, którą prowadzę rozejdzie się to bardzo szybko co miało już miejsce wcześniej – zatem obowiązuje zasada: kto pierwszy ten lepszy.

Zapisy kończą się za:

Minuty
Sekundy

Gotów na aktywacje swojego dostępu? Poczekaj, jeszcze się nie zapisuj 🙂 Mam dla Ciebie jeszcze jedną świetną wiadomość:

Odbierz Bonus specjalny dla pierwszych 50 osób

Jak pewnie wiesz, lubię osoby, które potrafią podejmować szybkie i konkretne decyzje, a ponieważ czas i tak nagli ze startem, a chcę mieć jak najwięcej Uczestników takich jak Ty na spotkaniach, jeśli zapiszesz się PRZED upływem powyższego zegara, udostępnię Ci dwa bardzo wartościowe bonusy specjalne:

| Bonus 1: 48h do lawiny klientów

48 godzin do lawiny klientów to idealny kurs uzupełniający do naszego projektu Black Friday. Dowiesz się z niego jak prawidłowo ustawić reklamę na Facebooku i Instagramie, aby wygenerować lawinę zainteresowanych na.. Twój black friday lub dowolnie inną kampanię. Wartość bonusu: 1500 zł

| Bonus 2: 8 dni do sukcesu 1.0

Otrzymasz dostęp do ponad 12 godzin nagrań z pierwszej edycji 8 dni do sukcesu. Podczas poprzedniej edycji Uczestnicy wygenerowali ponad 900.000 zł. Zobaczysz dokładnie co robiliśmy, jak robiliśmy i będziesz mógł to wdrożyć u siebie. Pamiętaj jednak, że skupiamy się przede wszystkim na aktualnej, nowej edycji. Nagrania są uzupełnieniem. Wartość bonusu: 1500 zł

Pamiętaj, że nie musisz mieć wielkich zasięgów, baz, popularnych social mediów aby wykorzystać tę wiedzę. Zobacz na przykład Michała, właściciela Webtolearn.pl, który wdrożył tę strategię u jednego ze swoich klientów (kliknij, aby powiększyć).

| Podsumujmy, oto co otrzymasz:

1. Sesje Zoom, czyli 8 spotkań z Pawłem – wartość 5000 zł

2. Wgląd do gotowych przykładów, szablonów – wartość 1000 zł

3. Dostęp do zamkniętej społeczności na rok – wartość 1000 zł

4. Dostęp do panelu kursanta gdzie przez rok możesz wracać
w dowolnej chwili do nagrań – 
wartość 500 zł

5. BONUS 1 – 48h do lawiny klientów – wartość 1500 zł

6. BONUS 2 – Nagrania 8 dni do sukcesu 1.0 – wartość 1500 zł

7. Możliwość wygenerowania rekordu sprzedażowego – BEZCENNA 

Czego nie otrzymasz? praw własności do szablonów, tekstów, „gotowców” oraz plików źródłowych do edycji (te możesz oddzielnie wykupić).

Łączna wartość tego pakietu to:
10.500 zł

Przejdźmy do najważniejszej wiadomości. Skoro widzisz jeszcze tę stronę, oznacza to, że możesz aktywować swój dostęp. Jeśli zatem nie chcesz tracić czasu, znasz mnie dłużej niż rok, 5,10,15 lat i jesteś zdecydowany już teraz, podejmij teraz najlepszą dla siebie decyzję i kliknij poniższy przycisk, aby odebrać swój dostęp.

Link do spotkań na Zoom otrzymasz natychmiastowo, zaraz po dokonaniu płatności na 1 zł w Paypal.

Warto to zrobić teraz, ponieważ wiadomość o tej akcji wysłałem właśnie do blisko 80.000 Czytelników mojego newslettera i Fanpage’a co może spowodować, że dostępy bardzo szybko zostaną wyprzedane.

| Podsumujmy, Black Friday tuż tuż...

Chwilę później pojawiają się wyprzedaże Świąteczne i Noworoczne promocje. WYKORZYSTAJ TE PEWNIAKI! … Podejmij teraz najlepszą dla siebie decyzję i weź udział w prawdopodobnie najważniejszym warsztacie online, którym wspólnie idziemy na rekord. Ryzykujesz tylko 1 zł. Wchodzisz w to?

| Poznaj historię Romana, Uczestnika pierwszej edycji "8 dni"

| Poznaj historię 4dniowej promocji

| Poznaj opinie pozostałych klientów

Jeszcze czytasz?

Skoro przeczytałeś do tego miejsca oznacza to krótko mówiąc, że jesteś bardzo zainteresowany i chciałbyś zostać Uczestnikiem moich szkoleń i programów. Myślę, że te przykłady wdrożeń mojej wiedzy, będą dla Ciebie BARDZO inspirujące i pomogą postawić teraz kropkę nad i.

Zobacz na przykłady wdrożeń:

STUDIUM PRZYPADKU NR 1

Uczestnicy szkolenia Marketingowa Masterklasa.
Wynik: 140.000 zł w 20 minut (czas przerwy kawowej)

W trakcie szkolenia Marketingowa Masterklasa przedstawiłem skrypt telefoniczny jaki uczestnicy mieli wykonać w najbliższej przerwie kawowej. Po zakończeniu przerwy poprosiłem o wskazanie wyników.

Efekt? Ponad 140.000 zł wygenerowane w 20 minut.

Pomyśl ile warte są moje rozwiązania skoro wdrożone potrafią
generować tak potężne wyniki

Czy u Ciebie również zostanie wygenerowany taki wynik? Tego nie wiem, wiem jednak, że jeśli nie dasz sobie szansy choćby na przetestowanie skuteczności w ramach dni próbnych, z pewnością nic się nie zmieni.

Jeśli przez chwilę się zastanowisz, możesz dojść do prostego wniosku. Tak naprawdę wszystkie te rozwiązania są darmowe… od drugiego użycia.

Pierwsze wdrożenie zwykle pokrywa koszty inwestycji (ze sporym zapasem). A następnie każda kolejna kampania wg. konkretnych instrukcji zwiększa Twój zysk.

Warunek jest jeden. Musisz to sumiennie wdrożyć (lub zlecić wdrożenie np. pracownikowi).

Oto kilka dodatkowych przykładów dla inspiracji:

STUDIUM PRZYPADKU NR 2

Jarosław,  przedsiębiorca, zainwestował w 1 konsultację. Wynik 507.000 zł po wdrożeniu technik, które wykorzystamy podczas 8 dni do sukcesu 

Oto co napisał: (Kliknij zdjęcie, aby powiększyć)

Inwestycja zaledwie w konsultację zamieniła się w przychód rzędu 507 tys. zł w dodatku w branży usługowej. Prawdopodobnie znasz tę firmę, niestety NDA nie pozwala mi na ujawnienie jej nazwy.

STUDIUM PRZYPADKU NR 3

Michał,  przedsiębiorca, wynik 100.000 zł
w trakcie 90-minutowego webinaru

Oto co napisał: (Kliknij zdjęcie, aby powiększyć). Klient zainwestował  dostęp do m.in. w Akademii Expertów. Również wykorzystamy te techniki w ramach tzw. „AS z rękawa” podczas 8 dni do sukcesu. Na podstawie wytycznych jak tworzyć prezentacje sprzedażowe przeprowadził spotkanie. Oto co napisał do mnie prywatnie po wdrożeniu: (Kliknij zdjęcie, aby powiększyć)

STUDIUM PRZYPADKU NR 4

Daniel Wilczek, marketer. Wynik: 500.000 zł

Daniel zainwestował 1500 zł w roczny abonament. Oto co napisał: (Kliknij zdjęcie, aby powiększyć)

Potrzebujesz więcej dowodów skuteczności? Posłuchaj poniższego krótkiego wideo lub obejrzyj wszystkie na stronie Akademii Expertów (dział Opinie)

Takich przykładowych wdrożeń w wersji „tekstowej” mam kilkaset natomiast nagranych w formie wideo wspomniane ponad 100. W tym również dotyczące większych przedsięwzięć.

Powyższe przykłady wyselekcjonowałem celowo, aby zbyt wysokie kwoty Ciebie nie odstraszyły. Jeśli natomiast potrzebujesz potwierdzenia z wielomilionowym wynikiem z łatwością obliczysz ile obrotu wygenerowała kampania na przyjazd Anthonego Robbinsa do Polski, którą prowadziłem mnożąc blisko 8000 Uczestników na The Way Ahead razy średnią cenę biletu 1500 zł (zgadza się, to wynik blisko 14 mln zł w 7 miesięcy co jest moim osobistym rekordem). Poniżej zdjęcie z mojej prelekcji.

Jak widzisz te metody sprawdzają się świetnie w szczególności w sprzedaży wszelkiego rodzaju usług, edukacji, wiedzy, produktów fizycznych, rozwiązań premium. Na ogół wszystko co można kupić przez Internet, zgodzisz się z pewnością, że można sprzedawać szybciej i na większą skalę. Jednakowo u tych „mniejszych” przedsiębiorców …

… jak i u tych bijących wielomilionowe rekordy.

Pozwól, że zapytam ostatni raz:

Jak bardzo chciałbyś doświadczyć takich lub wyższych wyników jak moi Klienci?

Jeśli Twoja odpowiedź brzmi, „Bardzo, jestem zainteresowany, chcę tego!”, odbierz dostęp do 8 dni do sukcesu 2.0, ponieważ większość klientów, których tutaj przedstawiłem – korzystało z technik, które poznasz podczas tych warsztatów.

Jeśli chciałbyś naprawdę poprawić swoje wyniki. Jeśli chcesz wreszcie realnie osiągać rekordy sprzedażowe i wypromować swoją firmę, swój projekt. Jeśli chcesz dodać „tlenu” swojemu biznesowi tak, aby złapał pełny oddech i wszedł na dużo wyższe obroty, zapoznaj się teraz z każdym z programów i podejmij najlepszą dla siebie decyzję zapisując się do najnowszego 8 dni do sukcesu. Kliknij przycisk poniżej, aby przejść do płatności 1 zł.

Zapisy kończą się za:

Minuty
Sekundy
Jeśli potrzebujesz obejrzeć więcej dowodów skuteczności, zapraszam Cię do spojrzenia do albumu Hall of Fame na Facebooku (fanpage Paweł Danielewski) gdzie znajdziesz mnóstwo case study klientów takich jak powyższe. Możesz również przejrzeć kolejne przykłady klikając w powyższe cyfry 2-3… itd. lub obejrzeć materiały wideo bezpośrednio na stronie Akademii Expertów w zakładce Przykłady Zastosowania: https://akademiaexpertow.pl/opinie/Podsumowując:Gdybyś przyszedł do mnie jako mój najlepszy przyjaciel i zapytał: „Pawle, czy to mi pomoże?” odpowiedziałbym Ci patrząc prosto w oczy…

Weź to, bo to jest cholernie dobre. Te metody działały, działają i będą działać. Przetestowały je już tysiące klientów, mnóstwo osób potwierdziło skuteczność swoimi nagraniami wyników.  Z całego serca polecam Ci, abyś wykorzystał, chociaż 5% tego, co w nich zawarłem.

To jest moment Twojej decyzji! Spójrz na to z innej strony. Masz w tej chwili dwie drogi przed sobą:

Droga 1: Odpuścisz sobie teraz lub – co gorsza – odłożysz zapisy na „wieczne nigdy”. Prawdopodobnie wyniki, które osiągałeś do tej pory, nie zmienią się. Jeśli nie zadowalają Cię… prawdopodobnie stan ten będzie się pogłębiał. Gdy za rok o tej samej porze się spotkamy, bardzo prawdopodobne, że będziesz tkwił lub tkwiła w tym samym, lub gorszym miejscu. 

Droga 2: Skorzystasz z propozycji na tej stronie. Zapoznasz się z materiałami, a następnie zaczniesz wdrażać te metody. Zobaczysz, jak bardzo są skuteczne i jak szybko dają efekty. Otrzymasz wstęp wiedzę i wsparcie, które pomoże Ci w chwilach zwątpienia.

Jak myślisz, która droga daje Ci większą szansę na pozytywną zmianę? Znasz przecież odpowiedź.

Podejmij dla siebie najlepszą decyzję i kliknij poniższy przycisk, aby skorzystać z tej propozycji:

PS Potrzebujesz jeszcze więcej dowodów, że rozwiązania, które właśnie Ci udostępniam faktycznie działają? Popatrz na te opinie Uczestników poprzedniej edycji „8 dni”

Częste pytania

Kiedy otrzymam dostęp?

System działa w 100% automatycznie. Dostęp otrzymujesz w ciągu 5 minut od dokonania płatności. Informujemy o tym mailowo (sprawdź SPAM oraz inne zakładki). W szczególnych wyjątkach (ręczne potwierdzenie) czas realizacji może potrwać do 24 godzin roboczych.

Czy otrzymam fakturę?

Tak, oczywiście. Przy pierwszym logowaniu do panelu, należy wprowadzić swoje dane do faktury.

Kwota za przedłużenie 177 zł/msc jest kwotą brutto co oznacza, że możesz odliczyć 23% VAT.

Do kiedy trwają zapisy?

Promocja trwa tylko w wyznaczonym czasie na początku tej strony (zegar). Oznacza to, że tak jak upłynie odliczanie, tak system wyłączy możliwość składania zamówień, a ceny wrócą do standardowych.

Potrzebuję wsparcia

Jeśli masz pytania dotyczące produktów, dostępów, księgowości lub dowolnych innych kwestii związanych z tą promocją – zapraszamy do kontaktu pod adresem: [email protected]

Mam już produkt pakietu

Czy w związku z tym możesz liczyć na dodatkowy rabat? Niestety nie. Stworzony pakiet został tak przemyślany oraz zaprojektowany, aby w maksymalnej obniżce cenowej zaproponować pełny pakiet bez możliwości zmiany.

Czas dostępu na nagrań

Dostęp do kursów online dostajesz na 12 miesięćy. Po tym czasie będziesz miał możliwość przedłużenia dostępu po niższej cenie.

Miało być za darmo...

IJeśli przeczytasz opis dokładnie dowiesz się, że za 1 zł masz dostęp na 8 dni, a następnie możesz anulować abonament i otrzymać zwrot złotówki. Liczę jednak, że tak spodoba Ci się to szkolenie, że pozostaniesz na dłużej.

Czy to jest dla mnie?

Jeśli prowadzisz już działalność, masz społeczność (niekoniecznie dużą) i chcesz przeprowadzić swoją akcję – jest to dla Ciebie obowiązkowe. Jeśli dopiero zaczynasz i nie masz żadnych zasobów dlatego jest złotówka, abyś mógł przetestować eksperymentalnie skuteczność.

Czy gwaranujesz zarobek?

Absolutnie NIE. Możesz osiągnąć wynik 6,5,4,3 cyfrowy jak i nic nie sprzedać. Nie mogę (i nie chcę) obiecywać Ci gwarantowanych efektów, ponieważ nie znam Twoich umiejętności sprzedażowych, zasobów, biznesu etc.

Jeszcze się zastanawiasz?

POSŁUCHAJ INSPIRUJĄCEJ HISTORII KAROLA, KTÓRA ZOSTAŁA NAGRANA PODCZAS JEDNEGO ZE ZJAZDÓW UCZESTNIKÓW AKADEMII EXPERTÓW

Dlaczego warto uczyć się od Pawła?

NAJLEPIEJ WYRAŻĄ TO KONKRETNE LICZBY

 1. Ponad 170 mln+ wygenerowane w wynikach klientów korzystających ze szkoleń lub usług kampanii w ostatnich 10 latach.
 2. Występ przed 8000 na Anthony Robbins: The Way Ahead, 4300 na NAC z Robertem Kiyosaki, 800 na scenie obok Gary Vaynerchuk’a oraz Nick’a Vujicica (Zurich), Les Brownem i wieloma innymi.
 3. Prowadził i współprowadził jedne z największych kampanii marketingowych online w Polsce
 4. Ponad 80.000 Czytelników na liście emailowej, Fanpage’u, instagramie
 5. Zbudował fanpage na blisko 20.000 fanów w branży biznesowej
 6. Założyciel dwóch portali (interkursy 30.000 użytkowników) i Benefiter (statystycznie co 10. Polak zostawił w nim email. Cała baza 3 mln adresów)
 7. Rekord: 14 mln osiągnięte tylko w jednej kampanii internetowej dla klienta
 8. Rekord 700.000 zł osiągnięte dla klienta w wyniku 2-godzinnej prezentacji na żywo (live)
 9. Ponad 200 przeprowadzonych kampanii internetowych
 10. Ponad 1400 godzin nagranych i przeprowadzonych szkoleń
 11. Ponad 10000 komentarzy odebranych pod materiałami
 12. Wywiady w TV i portalach branżowych

Masz pytania? Napisz do nas

Dział pomocy email pracuje od poniedziałku do piątku, w godzinach 10:00-17:00. W trakcie akcji robimy również wyjątki pracując po godzinach

E-mail: [email protected]

PDNET MEDIA sp. z o.o.

ul. Domaniewska 37 lok 2.43
02-672 Warszawa
NIP PL5213785140