Gratulacje, wszystko przebiegło prawidłowo!

Obejrzyj poniższe wideo, aby poznać nastepny krok:

Jaki jest kolejny krok?

To jest doskonała decyzja! Jeszcze raz dziękuję, że mi zaufałeś, zapisałeś się i już nie mogę doczekać się naszych spotkań oraz kampanii, które zrealizujemy.

W ciągu najbliższych kilku minut otrzymasz na email oficjalne potwierdzenie Twojego udziału oraz dane dostępowe i dalsze instrukcje. 

Tymczasem mam dla Ciebie propozycję, która nie tylko bardzo Ci się spodoba, ale przede wszystkim przyspieszy cały Twój proces uruchomienia kampanii i znacznie zwiększy Twoją skuteczność (oszczędzając przy tym mnóstwo czasu i pieniędzy).

Przejdźmy do konkretów

Z pewnością zgodzisz się, że otwierając biznes online (lub już go prowadząc) co chwile napotykamy na różne wzywania.

Zwykle zaczyna się od tego, że widzimy jak osoby, które obserwujemy generują fajne wyniki. Chcemy zrobić coś podobnego, ale nie wiemy za co się zabrać. Brakuje nam wiedzy.

Gdy już mamy wiedzę i chcemy przeprowadzić np. swoją pierwszą kampanię, nie wiemy, jak stworzyć strony, grafiki, nie mamy pomysłu na filmy wideo, nie wiemy jak to wszystko zautomatyzować, połączyć, aby w ogóle działało.

Postanawiamy zlecać. Wydajemy tysiące złotych na informatyków, grafików i nadal nie jesteśmy zadowoleni, bo albo wykonujący zlecenie spóźnia się długie tygodnie lub to co nam oddał do oceny jest po prostu słabe.

Gdy już jakimś cudem uda nam się to wszystko poskładać okazuje się, że klienci nie kupują ponieważ strony, reklamy, rolki które stworzyliśmy są nieskuteczne.

Jak więc rozwiązać te wszystkie wyzwania w najprostszy sposób?

 

W tym miejscu mam dla Ciebie świetną wiadomość!

Wsłuchując się w historie moich klientów postanowiłem udostępnić Specjalny Pakiet Marketingowy, czyli wszystkie najskuteczniejsze elementy moich kampanii, które możesz wykorzystać do szybkiej budowy swojego systemu.

Czym się różni ten pakiet od tego, co otrzymasz podczas spotkań?

Zgodnie z opisem warsztatów „8 dni 2.0”, w ramach naszych spotkań będziemy  omawiali i tworzyli elementy do kampanii w wersji standardowej. Natomiast te, z których sam korzystałem podczas współpracy z największymi graczami w Polsce, udostępniam w formie „gotowców”, w wersji do importu  z możliwością edycji na niniejszej stronie.

Możesz wszystko robić od zera lub aktywować dostęp do Pakietu Specjalnego, pobrać ode mnie gotowe szablony, zaimportować, zmienić treść i tym samym zaoszczędzić mnóstwo czasu. 

 

Co otrzymasz w ramach Pakietu Specjalnego?
 (i ile to jest warte?)

EDYTOWALNA OFERTA

Otrzymujesz edytowalny szablon oferty, którą wykorzystuję co roku na Black Friday, a która generuje mi największe wyniki. Ten sam szablon wykorzystałem w kampanii styczniowej, w której padł prawdziwy rekord. Otrzymujesz szablon głównej oferty oraz 3 dodatkowe szablony uzupełniające (w tym tzw. one time offer). Zlecenie takiego szablonu grafikowi, a następnie zakodowanie go do WordPressa (Elementora) to wartość ponad 2000 zł

Wartość:
2.000 zł

EDYTOWALNA SEKWENCJA 15 EMAILI

Jeśli nie lubisz pisać maili, nie wiesz, jak to robić, aby były skuteczne wyręczę Cię z tego. Otrzymasz dostęp aż do 15 emaili na całą kampanię promocyjną. Od otwarcia do zamknięcia. Możesz je dowolnie edytować, modyfikować i przerabiać np. za pomocą CHAT GPT (pokażę Ci jak to zrobić) aby były unikalne i dedykowane do Twoich produktów i usług. Wartość to ponad 2000 zł gdybyś zlecił napisanie profesjonalnemu copywriterowi.

Wartość:
2.000 zł

GOTOWE SKRYPTY WIDEO (5 reklam, 15 stories, VSL)

Otrzymujesz gotowe skrypty wideo, które możesz delikatnie przerobić sztuczną inteligencją i tym samym stworzyć ULTRA SKUTECZNE 5 reklam promujących, 15 kreatywnych stories i rolek, Video sales letter (główne, frontowe wideo na stronę). To nie są zwykle szablony na prompter. To wyłącznie najlepsze schematy nagrań wideo, wynikające z analizy tysięcy materiałów zagranicznych i przetestowanych w praktyce statystycznie nagrań w kampaniach.

Wartość:
2.000 zł

EDYTOWALNA SEKWENCJA SMS

Oprócz komunikacji emailowej oraz wideo warto wykorzystać SMS. Otrzymasz 3 najskuteczniejsze szablony SMS, które zadziałały perfekcyjnie za każdym razem w trakcie kampanii, które prowadziłem.

Wartość:
500 zł

ZAMKNIĘTE SPOTKANIE MENTORINGOWE

Otrzymasz wstęp na zamknięte spotkanie konsultingowe (grupowe), w ramach, którego będę odpowiadał na Twoje i innych uczestników pytania na czacie. Możemy przeanalizować m.in. Twoje strony WWW, materiały wideo i podpowiedzieć Ci co można zrobić lepiej, a co zostawić. Standardowa konsultacja ze mną to cena 4000 zł za godzinę. 

Wartość:
1.000 zł

Czy chcesz otrzymać dostęp do Pakietu Specjalnego?

Jak widzisz, łączna wartość tego pakietu to ponad 7.500 zł (realnie, wykorzystany potrafi generować ZNACZNIE większe wyniki i oszczędza mnóstwo czasu)

Ponieważ zależy mi, aby jak najwięcej osób skorzystało z tego pakietu i tym samym wygenerowało swoje wyniki w naszej akcji (a z drugiej strony nie mogę ciągle robić darmowych prezentów) postanowiłem obniżyć cenę z 7.500 do 597 zł jednorazowo za cały pakiet lub 4 raty po 177 zł miesięcznie.

Warunek jest jeden. Ta propozycja jest ważna TYLKO do momentu zakończenia zapisów, czyli jeszcze przez:

Minuty
Sekundy

Podejmij teraz najlepszą dla siebie decyzję i aktywuj dostęp do Pakietu Specjalnego, aby zaoszczędzić MNÓSTWO czasu i pieniędzy:

Wszystkie ceny są brutto więc na życzenie możesz otrzymać fakturę VAT.

Jeszcze się zastanawiasz?

POSŁUCHAJ INSPIRUJĄCEJ HISTORII ROMANA. UCZESTNIKA PIEWSZEJ EDYCJI 8 DNI DO SUKCESU.

Dlaczego warto uczyć się od Pawła?

NAJLEPIEJ WYRAŻĄ TO KONKRETNE LICZBY

 1. Ponad 170 mln+ wygenerowane w wynikach klientów korzystających ze szkoleń lub usług kampanii w ostatnich 10 latach.
 2. Występ przed 8000 na Anthony Robbins: The Way Ahead, 4300 na NAC z Robertem Kiyosaki, 800 na scenie obok Gary Vaynerchuk’a oraz Nick’a Vujicica (Zurich), Les Brownem i wieloma innymi.
 3. Prowadził i współprowadził jedne z największych kampanii marketingowych online w Polsce
 4. Ponad 80.000 Czytelników na liście emailowej, Fanpage’u, instagramie
 5. Zbudował fanpage na blisko 20.000 fanów w branży biznesowej
 6. Założyciel dwóch portali (interkursy 30.000 użytkowników) i Benefiter (statystycznie co 10. Polak zostawił w nim email. Cała baza 3 mln adresów)
 7. Rekord: 14 mln osiągnięte tylko w jednej kampanii internetowej dla klienta
 8. Rekord 700.000 zł osiągnięte dla klienta w wyniku 2-godzinnej prezentacji na żywo (live)
 9. Ponad 200 przeprowadzonych kampanii internetowych
 10. Ponad 1400 godzin nagranych i przeprowadzonych szkoleń
 11. Ponad 10000 komentarzy odebranych pod materiałami
 12. Wywiady w TV i portalach branżowych

Masz pytania? Napisz do nas

Dział pomocy email pracuje od poniedziałku do piątku, w godzinach 10:00-17:00. W trakcie akcji robimy również wyjątki pracując po godzinach

E-mail: [email protected]

PDNET MEDIA sp. z o.o.

ul. Domaniewska 37 lok 2.43
02-672 Warszawa
NIP PL5213785140